NASZA KADRA

POZNAJ NAS LEPIEJ

1

WYKSZTAŁCENIE

Kadra obsługująca zajęcia Future 4 znajdujące się w ofercie to profesjonaliści w każdym calu: instruktorzy sportu, animatorzy, trenerzy dyscyplin: piłki nożnej, tańca, koszykówki i innych... Z taką ekipą każdy będzie dobrze się bawił i rozwijał swoje pasje. To osoby, którym ponad wszystko zależy na dobrej oraz przyjaznej atmosferze, sprzyjającej i motywującej dzieci oraz młodzież do podejmowania różnych rodzajów aktywności. W teamie Future4 swoje miejsce znaleźli wysoko wykwalifikowani instruktorzy sportowi, pedagodzy, animatorzy, trenerzy tańca, gimnastyki i innych dyscyplin.

2

STABILNOŚĆ

Dzięki zespołowi ludzi zapewniamy stabilność prowadzenia zajęć bez przekładania na inny dzień lub odwoływania lekcji. Jest to plus zarówno dla dzieci uczęszczających do nas na zajęcia sportowe jak i dla placówek, w których zajęcia są prowadzone. Kompleksowe i w pełni profesjonalne przygotowanie członków zespołu Future4 do prowadzenia szerokiej gamy zajęć, sprawia, że firma cieszy się coraz większym zainteresowaniem oraz uznaniem rodziców, a na zajęciach pojawia się coraz więcej dzieci.

3

Rozwój

Cały czas doskonalimy i podnosimy swoje umiejętności biorąc udział w warsztatach, wykładach oraz innych formach doskonalenia zawodowego. Posiadamy system szkolenia wewnętrznego dzięki czemu każdy z pracowników wie jakimi zasadami się kierować. Uczymy przez zabawę i bawimy się nauką. Spektrum organizowanych przez team Future4 inicjatyw jest ogromne: od wycieczek i obozów, przez zajęcia plastyczne, taneczne, muzyczne, po całościową obsługę urodzin czy podobnych, rodzinnych imprez okolicznościowych. Staramy się, aby wszystkie te wydarzenia niosły same pozytywne emocje i doświadczenia, zarówno dla najmłodszych, jak i rodziców.

TEAM LEADER

Wesołe zarządzanie zasobami ludzkimi

Jacek

Kierownik zespołu. Dyplomowany nauczyciel tańca, gimnastyki korekcyjnej, narciarstwa zjazdowego, specjalista ds. korekcji wad postawy. Choreograf i autor układów tanecznych dla dzieci oraz pierwszego tańca dla narzeczonych.
Z tańcem w różnych odmianach związany jest od dziecka. Stawia na profesjonalizm i ciągłe doskonalenie. Podczas tanecznej kariery zdobył kilkadziesiąt trofeów na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach. Szkolił się u takich trenerów jak: Michał Malitowski, Iwona Pavlovic, Matey Krycer, Frankie Martinez i wielu innych.
Związany ze sportem w 100% od zawsze. Grał w profesjonalnym klubie w siatkówkę. Posiada wiele uprawnień potwierdzających jego kwalifikacje.

Poznaj mnie 🙂

Kasia

Kasia Leśniak to teamleader, koordynator zespołu, specjalista ds. HR marketingu i promocji. Jest instruktorem tańca, choreografem, trenerką fitness i socjologiem. Zdobyła wicemistrzostwo Polski w salsie, liczne wyróżnienia i nagrody w kraju i za granicą. Może poszczycić się 18-letnim zróżnicowanym doświadczeniem tanecznym (balet, jazz,latino, salsa,hip hop) , które daje jej wyjątkowe możliwości wyrażania emocji poprzez ruch. Swoje doświadczenie zbierała na arenie polskiej i międzynarodowej u boku takich gwiazd jak m.in. Juan Matos, Karen Flores czy Frankie Martinez. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie, uświetniając swoją obecnością m.in. Warsaw Salsa Festival, Interrun, koncerty gwiazd Polskiej muzyki a także liczne gale i bankiety. Uwielbia sport i zaraża tą pasją innych, gromadząc coraz szersze rzesze osób zainteresowanych jej działalnością propagującą zdrowy styl życia. Wiecznie uśmiechnięta i pełna optymizmu - zapraszamy na zajęcia!

Poznaj mnie 🙂

Uczestników zajęć

Godzin zajęć miesięcznie

Lekcje

Różnych aktywności

FUNDAMENT FIRMY

NAJLEPSI PROWADZĄCY NASZE ZAJĘCIA

Maciek

Instruktor sportu, trener piłki nożnej i nauczyciel WF

Justyna

Instruktor tańca, dance master, instruktor gimnastyki artystycznej i sportu

Maciek

Instruktor sportu, nauczyciel WF, trener piłki nożnej

Mateusz

Instruktor gimnastyki korekcyjnej, trener piłki nożnej i sportu

Future 4

Wycieczki, wyjazdy, obozy, kursy dla dzieci w każdym wieku. Doświadczenie i profesjonalizm. Wyjazdy zgodne z wytycznymi Kuratorium Oświaty.

        

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI