PROJEKTY KREATYWNE

ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

Kasia

O MNIE

Kasia Leśniak to teamleader, koordynator zespołu, specjalista ds. HR marketingu i promocji. Jest instruktorem tańca, choreografem, trenerką fitness i socjologiem. Zdobyła wicemistrzostwo Polski w salsie, liczne wyróżnienia i nagrody w kraju i za granicą. Może poszczycić się 18-letnim zróżnicowanym doświadczeniem tanecznym (balet, jazz,latino, salsa,hip hop) , które daje jej wyjątkowe możliwości wyrażania emocji poprzez ruch.

Swoje doświadczenie zbierała na arenie polskiej i międzynarodowej u boku takich gwiazd jak m.in. Juan Matos, Karen Flores czy Frankie Martinez. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie, uświetniając swoją obecnością m.in. Warsaw Salsa Festival, Interrun, koncerty gwiazd Polskiej muzyki a także liczne gale i bankiety.

Uwielbia sport i zaraża tą pasją innych, gromadząc coraz szersze rzesze osób zainteresowanych jej działalnością propagującą zdrowy styl życia. Wiecznie uśmiechnięta i pełna optymizmu – zapraszamy na zajęcia!

,, SUKCES NIE JEST DZIEŁEM PRZYPADKU ``

Zawsze bądź sobą

KONTAKT

Future 4

Wycieczki, wyjazdy, obozy, kursy dla dzieci w każdym wieku. Doświadczenie i profesjonalizm. Wyjazdy zgodne z wytycznymi Kuratorium Oświaty.

        

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI