TANIEC

DLA DZIECI OD 3 ROKU ŻYCIA

Zajęcia taneczne z Future 4 to dla dzieci doskonała forma nauki prawidłowego płynnego ruchu, a także nauka i doskonalenie koordynacji ruchowej, wrażliwości rytmiczno-muzycznej. 
Taniec to doskonała forma zajęć, który zachęca do kultywowania zdrowego stylu życia w przyszłości, chroni dzieci przed chorobami cywilizacyjnymi takimi jak otyłość, wady postawy.
 Zróżnicowana forma prowadzenia zajęć pozwoli na ogólnyrozwój dzieci pod kątem ruchu, a także prawidłowej postawy ciała. Taniec wpływa praktycznie na zdrowie i rozwój każdego, kto zechce spróbować swoich sił. Zaczynając od polepszenia stanu zdrowia kończąc na komunikowaniu się i pracy w grupie.Ogromny wachlarz tańców z rodziny latynoamerykańskich, standardowych, freestyle, hip-hop, estradowych pozwoli na dynamiczny wzrost umiejętności każdego dziecka, budowanie poczucia własnej wartości i poprawnej samooceny co jest bardzo ważne w dzisiejszym świecie.
Gry i zabawy muzyczne są dodatkiem do zajęć, które motywują, dyscyplinują a czasem po prostu wspomagają rozwijanie wyobraźni, refleksu czy świadomości własnego ciała dziecka.

Future 4

Wycieczki, wyjazdy, obozy, kursy dla dzieci w każdym wieku. Doświadczenie i profesjonalizm. Wyjazdy zgodne z wytycznymi Kuratorium Oświaty.

        

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI