ZAJĘCIA SPORTOWE

WYBIERZ NAJLEPSZE ZAJĘCIA W MIEŚCIE

Taniec

TANIEC- świetna zabawa, mnóstwo ruchu i rozwijających ćwiczeń, które pozwolą się wyszaleć, bawić i uczyć jednocześnie !!! Zajęcia taneczne z Future 4 to dla dzieci doskonała forma nauki prawidłowego płynnego ruchu, a także nauka i doskonalenie koordynacji ruchowej, wrażliwości rytmiczno-muzycznej.

Dowiedz się Więcej

Gimnastyka korekcyjna

Indywidualne zajęcia z gimnastyki korekcyjnej pod czujnym okiem fachowców. Odpowiedni dobór ćwiczeń, intensywności a przede wszystkim trafna diagnoza.

Dowiedz się Więcej

Cheerleaderki

Zajęcia z cheerleadingu to najnowszy krzyk mody dla każdej młodej kobiety!

Dowiedz się Więcej

Koszykówka

Odpowiedniej wielkości piłki i mini kosze które towarzyszą grą i zabawą na zajęciach to doskonała okazja to zaczęcia sportowej przygody. Dyscyplina, koncentracja, mnóstwo ruchu i świetnej zabawy.

Dowiedz się Więcej

Fitness Kids

Zajęcia mają na celu kształtowanie w dzieciach nawyku aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia. Charakteryzują się się obecnością licznych gier, zabaw sportowych, układów tanecznych, ćwiczeń wzmacniających a także rozciągających. Pozwól dziecku być fit!

Dowiedz się Więcej

Unihokej

Ta bardzo widowiskowa i dynamiczna gra doskonale rozwija podstawowe cechy motoryczne, jak szybkość, wytrzymałość i siłę. Unihokej z Future 4? To musi być fajne!

Dowiedz się Więcej

Siatkówka

Pozwól dziecku na wszechstronny rozwój i daj mu się bawić siatkówką!

Dowiedz się więcej

Piłka nożna

Instruktorzy z doświadczeniem zaciekawią i zmotywują każdego do zapoznania się z tą dziedziną sportu.
Nowoczesne metody treningowe połączone z turniejową rywalizacją nauczą w efektywny sposób zasad Fari Play.

Dowiedz się Więcej

Future 4

Wycieczki, wyjazdy, obozy, kursy dla dzieci w każdym wieku. Doświadczenie i profesjonalizm. Wyjazdy zgodne z wytycznymi Kuratorium Oświaty.

        

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI